Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

AGGS Online: E-Ticaretin Bilinmezleri

31 Temmuz @ 6:30 am - 8:00 pm

RoadNYC Kurucusu Başak İlhan ile serimizin 3. eğitimi sizin sorularınızla şekilleniyor. E-ticaret hakkında sormak istediğiniz her şeyi www.bashakilhan.com adresine 30 Temmuz’a kadar yazıp gönderin. Başak İlhan eğitimde sorularınızı yanıtlasın.

Basak Ilhan Kimdir?

Dijital Stratejist ve E-Ticaret uzmanı. Aynı zamanda seri internet girisimcisi. Üç tanesi Amerika’da olmak üzere dört şirket kurdu. 2010 yılındaki ilk girişimi olan AltinciCadde.com’a 6 milyon TL yatırım alarak başarılarıları dikkat çekti ve daha sonra bu şirketini Doğan Grubu’na sattı. 2014 yılında; şu an New York, Miami ve Istanbul olmak üzere üç ofisi bulunan ROAD Dijital Ajansı’nı kurarak New York’a yerleşti. Bugüne kadar 30’dan fazla firmaya danışmanlık vererek iş modellerini “E-Business” konseptine taşıdı. Yönettiğim E-Ticaret sitelerinde %100’ün üzerinde büyüme gerçekleştirdi. Türk ürün ve markalarını Amerika pazarında başarıyla temsil etmesi dolayısıyla, 2017’de American Turkish Society tarafından “Genç Toplum Temsilcisi” – “The Young Society Leaders” (YSL) ve Dünya gazetesi tarafindan Geleceğe Ümit veren 50 kadından biri seçildi. Türkiye’nin ilk Kadın Yatırım Platformu olan “ARYA KADIN YATIRIM PLATFORMU”nda gönüllü danışmanlardandır.

* AGGS egitimleri Arya Üyelerine ücretsizdir. Kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptığınızda indiriminiz otomatik olarak uygulanacaktır.

Detaylar

Tarih:
31 Temmuz
Saat:
6:30 am - 8:00 pm
Ücret:
₺49,90

Biletler

Tickets are not available as this etkinlik has passed.