Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

#AGGS Online: DÜŞ KURMA SİSTEMATİĞİ

17 Aralık 2019 @ 5:00 pm - 7:00 pm

Arya Girişimci Gelişim Serisi (AGGS) Girişimcinin halinden anlayan Online eğitimler

 

ActionCOACH Türkiye ile “dream building”: Düş kurmak ciddi bir iş, bunu bir işe çevirmek daha da ciddi bir iş. Çünkü bir düşün arkasında aslında bir ekonomik değer yaratıyorsunuz ve aslında bunun bir matematiği var. Bir o kadar da kolay bir iş aslında. Ne zaman? Matematiğini öğrendiğiniz zaman, yani sistematiğini öğrendiğiniz zaman. Sistematik düş kurmayı öğrendiğiniz zaman, aslında yolculuk uzun bir yolculuk. Biliyorsunuz her 100 işletmenin 50’si daha ilk yılında kapanıyor. Çünkü birçok insan büyük düşlerle kurduğu işler için sadece temennide kalıyor. Temennilerin ötesine geçebilmek içinse bütün mesele bu sistematiği öğrenmek. Bir düş kuruyor ama bunu hedefe çevirmiyor, hedefe çevirdiğinizde o hedefleri gerçekleştirmek için öğrenme yatırımını yapmıyor, öğrenme yatırımını yapmadığınız için doğru planlama yapamıyorsunuz. Doğru planlama yapmadığınız için de aksiyona geçemiyorsunuz. İşte bu nedenle işletmeler kapanıyor ya da düşlerine ulaşamıyorlar. Siz düşlerinize ulaşmak istiyorsanız gelin daha ilk günden düş kurmanın sistematiğini öğrenin!

 

Kimler Katılmalı?
Düşlerine ulaşmak isteyen herkes!

Düş kurmak ciddi bir iş, bunu bir işe çevirmek daha da ciddi bir iş. Çünkü bir düşün arkasında aslında bir ekonomik değer yaratıyorsunuz ve aslında bunun bir matematiği var. Bir o kadar da kolay bir iş aslında.

  • Düşlerinize ulaşmak için düş kurmanın matematiğini öğrenmek, sistematik düş kurarak uzun bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız,
  • İlk yılında kapanan 50 işletmeden değil, yıllara meydan okuyan işletmelerden olmak istiyorsanız yani işletmeniz için düşlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız,
  • Büyük düşlerle kurduğunuz işinizde temennilerin ötesine geçebilmek ve düşlerinize ulaşmak istiyorsanız,
  • Bir düş kuruyor ama bunu hedefe çevirmiyor, hedefe çevirdiğinizde o hedefleri gerçekleştirmek için öğrenme yatırımını yapmıyor, öğrenme yatırımını yapmadığınız için doğru planlama yapamıyorsanız,
  • Doğru planlama yaparak aksiyona geçmek istiyorsanız,

gelin daha ilk günden düş kurmanın sistematiğini öğrenin!

 

Eğitmenimiz Ayşegül Tozkoparan Hakkında

1992 yılında Şişli Terakki Lisesi’ni bitirdikten sonra 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Işletme bölümünden pazarlama uzmanlığı alarak mezun oldu.
İş hayatına Koç grubunun ihracat şirketi Ram Dış Ticaret’te Türki Cumhuriyetlerdeki otomotiv bayilerinden sorumlu satış temsilcisi olarak başladı. 2000 yılında Koç Üniversitesi Executive MBA programını tamamladı.
Liseden beri en büyük ideali olan ürün / marka yönetimine Telsim’de ürün yöneticiliği görevi ile adım attı. Alanında lider yerel ve global firmalarda 12 yıl süren ilaç sektörü yolculuğunda pazarlama, satış, proje, ekip, işbirimi yönetimi konularında uzmanlaştı. Global bir firmanın yeni kurulan bölümüne stratejik pazarlama ve ürün lansmanı ve yönetimi konularında 1,5 yıl danışmanlık yaptı.
18 yıllık kariyeri boyunca çok sayıda yeni ürün lansmanı yapan ve yapan ekipleri yöneten Ayşegül stratejik planlama, niş pazarlama, satış hedefleme ve optimizasyonu, takım & sistem kurma, finansal yönetim, pazar araştırma, iş & insan geliştirme, eğitim, değişim yönetimi, zor ekiplerde yönetim, start-up iş yönetimi, distribütör- lisansör ilişki yönetimi gibi pekçok farklı alanda deneyim kazandı.
2015-2016 yıllarında ICF akredite koçluk programını (ACTP) bitirerek yönetici, ilişki ve takım koçluğu konularında sertifikasyon aldı.
İnsanları, ekipleri ve şirketleri gerçek potansiyeline ulaştırmaya yürekten inanan Ayşegül, şimdi faydayı maximize edebileceği ActionCOACH felsefesi ile 18 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesini, Istanbul’da öğrenerek büyümek isteyen tüm firmalarla buluşturuyor.

 

Detaylar

Tarih:
17 Aralık 2019
Saat:
5:00 pm - 7:00 pm
Ücret:
49.9$

Organizatör

Arya Women Investment Platform
Telefon:
+90 (212) 244 5543
Website:
info@aryawomen.com

Mekan

Online (kayıt sonrası ZOOM link ve şifresi sizinle paylaşılacaktır)
Website:
www.zoom.com