Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

#AGGS Online: Torpil Değil Networking

22 Ağustos @ 6:30 pm - 8:00 pm

#AGGS Online’da, Ağustos ayında, networking yapmayı öğreniyoruz.

Torpil Değil Networking Kitabının yazarı İdil Türkmenoğlu, doğru networking tekniklerini ve istediğimiz kişilere nasıl ulaşacağımızı anlatıyor.

İlişkiler hayatımızda nasıl rol oynar; yakınlarımız ve tanıdıklarımızdan daha fazla mı yardım alabiliriz yoksa daha uzak olduğumuz bağlantılar daha çok mu ‘’işe yarar’’? Doğru networking nasıl yapılır? girişimcilere ilişkilerin önemini ve bu ilişkileri doğru ve profesyonel biçimde değerlendirmenin başarı kapısını nasıl açacağını anlatan ‘’Torpil Değil Networking’’ işdünyasındaki herkesin rehber kitabı olmaya aday.

İdil Türkmenoğlu Hakkında:

Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu. Doğuş ve Boyner gruplarında toplam 23 sene çalıştı. Son olarak Boyner Grup’ta İnsan Kaynakları, Kurumsal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik’ten Sorumlu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2003-2005 arasında sabbatical tamamladı. University of Michigan’da “Pozitif Yönetim”in çalışmalarına katıldı.İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji lisansüstü çalışması yaptı. Sektörel birçok ödülün sahibi, ayrıca 50CHRO arasında. İstanbul, Yeditepe ve Koç Üniversitelerinde ders verdi. Son 8 dönemdir Boğaziçi’nde AD430 ile derslere devam ediyor. Boğaziçi dergisini yazarlığını ve Editörlüğünü de yapan İdil’in İlk kitabı “Ofis Hikayeleri” Epsilon’dan, yedinci baskısı yapılan “Pozitif Yönetim” Elma’dan yayımlandı. Bu sene yine Elma’dan “Torpil Değil Networking” ve “Kurumsal İç İletişim” adlı kitapları çıktı.

Kitaplar:

“Ofis Hikayeleri”, Kasım 2005, Epsilon.
“Pozitif Yönetim”, Mart 2011, Elma.
“Torpil değil Networking”, Nisan 2019, Elma.
“Kurumsal İç İletişim”, Mayıs 2019, Elma.
“İşyerinde Demokrasi”, yazılıyor, Elma.

 

Detaylar

Tarih:
22 Ağustos
Saat:
6:30 pm - 8:00 pm
Ücret:
₺49,90

Biletler

Torpil Değil Networking Katılımcı 49,90