Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

#AGGS Online: Torpil Değil Networking

22 Ağustos 2019 @ 6:30 pm - 8:00 pm

#AGGS Online’da, Ağustos ayında, networking yapmayı öğreniyoruz.

Torpil Değil Networking Kitabının yazarı Işıl Taysever, doğru networking tekniklerini ve istediğimiz kişilere nasıl ulaşacağımızı anlatıyor.

İlişkiler hayatımızda nasıl rol oynar; yakınlarımız ve tanıdıklarımızdan daha fazla mı yardım alabiliriz yoksa daha uzak olduğumuz bağlantılar daha çok mu ‘’işe yarar’’? Doğru networking nasıl yapılır? girişimcilere ilişkilerin önemini ve bu ilişkileri doğru ve profesyonel biçimde değerlendirmenin başarı kapısını nasıl açacağını anlatan ‘’Torpil Değil Networking’’ işdünyasındaki herkesin rehber kitabı olmaya aday.

Işıl Taysever Hakkında:

Işıl Taysever kendi ismiyle faaliyette olan şirketi ile “Network Dünyasında Sosyal Akıl” konusunda eğitim ve seminerler vermektedir. Liderlere, çalışanlara, girişimcilere, gençlere Networking, Sosyal Zeka, Kolektif Akıl, Sosyal Sermaye, Kolaboratif Kültür kavramlarının unsurlarını, fikir, iş, takım ve insanların birbirine bağlamanın yeni sosyal becerileri ve sosyal
kurallarını tanıtarak hem kurumsal hem de özel yaşamlardaki sonuçlarını artırmalarına yardımcı olmaktadır. 25 yıldır iş yaşamında olan Taysever, bu sürenin ilk 10 yılında Bankacılık sektöründe çeşitli pozisyon ve görevlerde yer almıştır. 15 yıldan bu yana ise kurumsal eğitimler tasarlayıp, sunmaktadır. O.D.T.Ü. İşletme bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Kariyer değişikliği esnasında İst.Tic.Ünv.’de Psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır. Fransızca ve İngilizce bilen Taysever, bir kız çocuğu annesidir.

Yayınları: “Torpil Değil Networking”, 2019 – Elma Yayınevi.

Detaylar

Tarih:
22 Ağustos 2019
Saat:
6:30 pm - 8:00 pm
Ücret:
₺49,90

Biletler

Tickets are not available as this etkinlik has passed.