Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

#AGGS Online: YENI YILA DOĞRU HEDEFLERLE

11 Aralık 2019 @ 5:00 pm - 7:00 pm

Arya Girişimci Gelişim Serisi (AGGS): Girişimcinin halinden anlayan online eğitimler

ActionCoach Türkiye’den Selda Doğancan ile yeni yıla hazırlanırken bütçe yapma sanati

1 yıl sonra nerede olacağınızın, nasıl bir işletme olacağınızın hayalini kurup bunları yazılı hedefler haline getirmek. Ardından onları S.M.A.R.T. hedeflere dönüştürmek ve doğru planlamayı yaparak takip etmek, işte tüm mesele bu!

Kimler Katılmalı?

Girişim sahibi olan herkes!

Neler Öğreneceğiz?

Bir işletmenin var olma nedeni, tünelin ucundaki ışık vizyonudur. Vizyon sahibi olduktan sonra bunu ulaşılabilir bir hedef haline getirmek ancak işletme hedeflerini S.M.A.R.T. hale getirerek 90 günlük aksiyon planları hazırlamakla mümkündür.

Müşteri adedi, ciro ve kar. Bunların üçü aslında birer sonuçtur. Bu sonuçları ortaya çıkartan şey nedir? İşletmedeki herkesin yaptığı aktiviteler, yapmaya niyet ettiği aktivitelerdir. İşte bu yüzden de işletmenizde 90 gün boyunca hafta hafta tüm ekibinizin ne yapacağı üzerine çalışmadığınız ve bunları takip etmediğiniz zaman planlarınız hayata geçmez. 90 günlük planlama workshopları bütün işletmeleri önündeki 90 güne odaklanmaya ve o planlanan aktiviteleri tamamlamaya zorluyor. Böylece işletmeler hedeflerine ulaştıkları, başarılı sonuçlar almaya başlıyor.

Eğitmenimiz Selda Doğancan hakkında: 

30 yıllık  yönetim kariyerimde  hem yerel ve  çok uluslu kurumsal şirketlerde hem de aile şirketlerinde  strateji geliştirme, uygulama, yeni iş geliştirme, stratejik planlama,pazarlama, müşteri deneyimi  ve proje yönetimine odaklı birçok deneyimim var.  

1988 yılında İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden derece ile mezun olduktan sonra  telekomünikasyon, yüksek teknoloji, dijitalleştirme, Bilişim Teknolojileri ve buna benzer olarak medya, enerji, sağlık, finans (dijital ödemeler), eğitim, üretim  gibi birçok alanda güçlü ve kapsamlı sektörel bilgi birikimine sahibim. Bu alanlarda ürün geliştirmede, yeni işler kurmada güçlü liderlik yeteneğimle kanıtlanmış sonuçlar elde ettim. Sırasıyla Vestel Elektronik, Medya Holding, Telsim, Vodafone Türkiye , Du Telecom (Dubai, danışmanlık), Türk Telekom’da liderlik ve üst düzey yöneticilik yaptım. Yeni iş modelleri, iş alanları geliştirmekten, büyüme fırsatlarını aksiyona dönüştürmekten, denemekten, uygulamaktan heyecan duyuyorum.

İş hayatımı şöyle özetliyorum :

‘Yeni şeyler öğrenme tutkum beni geliştirdi ve değiştirdi. Mühendislik eğitimim konulara sistematik ve stratejik bakmamı sağlayarak teknolojiyi iş sonuçlarını artırmak için kullanabilmemi sağladı. Hızlı ve aksiyon odaklı olmam ise öğrendiklerimi uygulamamı ve deneyimlerimin zenginleşmesini sağladı.’ 

Ocak 2018’den itibaren ActionCOACH Türkiye İstanbul Partner’liğini alarak işletme koçluğu, danışmanlığı yapıyorum. İşletmelerin, İşletme Sahiplerinin sahiplerinin ve ekiplerinin hayatlarını değiştirmelerine ve farklı aksiyonlar almalarına yardımcı olarak daha MUTLU olmaları için yanınızdayım!

seldadogancan.com

Detaylar

Tarih:
11 Aralık 2019
Saat:
5:00 pm - 7:00 pm
Ücret:
49.9$

Organizatör

Arya Women Investment Platform
Telefon:
+90 (212) 244 5543
Website:
info@aryawomen.com

Mekan

Online (kayıt sonrası ZOOM link ve şifresi sizinle paylaşılacaktır)
Website:
www.zoom.com